Блог | Персональна “матриця” агента КДБ з 1987 року Трампа швидко стає загальнолюдською

Пишуть, що ексголова Комітету нацбезпеки Казахстану Мусаєв розповів, ніби Трампа було завербовано кдб срср ще 1987 року і що його кодове прізвище було Краснов.

Мені абсолютно байдуже, правда це чи ні, бо якщо й ні, то таке все одно треба було вигадати, а розповсюджувати усіма недержавними ЗМІ це слід у будь-якому випадку —

по-перше, щоб знецінити те, чим може шантажувати пуйло, якщо це правда: все одно оприлюднення вже відбулося, й це більш важливо, ніж будь-які докази від мордору, адже пуйлові все одно ніхто не повірить, як і його документам — хоч щодо підтвердження, хоч щодо спростування,

а по-друге, щоб примусити Трампа-Краснова своєю антиросійською поведінкою постійно спростовувати цей чесний наклеп.

Ну а Україна тим часом звикає до того, що гірше за Трампа краще немає. Трамп не є винним у тому, що він не Байден. Скоріше це його заслуга. Отже — коментую останні новини.

1. Як пише NYT, Сполучені Штати виступають проти відверто проукраїнського тону в спільній заяві G7, ЩОБИ НЕ ШКОДИТИ ПЕРЕМОВИНАМ З РОСІЄЮ.

Цілком вірно. Мудро. Так і треба, якщо дійсно є бажання досягти результату, а не тупо випендритися без будь-якої користі. А як ви хотіли?

2. Держсекретар Рубіо заявив, що особиста зустріч Трампа й путіна можлива тільки за досягнення прогресу щодо завершення війни.

Звичайно, погоджуюсь. Все заради миру, причому важливий знову-таки саме результат, а не процес. І чим менше на ПОПЕРЕДНІХ перемовинах сторін і коментаторів, не кажучи вже про зайві пресконференції, тим більше шансів на успіх. Штати націлені на справжній мир, а не на щось суто показне.

3. Республіканці ініціюють повний вихід США з ООН і готують відповідний законопроєкт.

Давно було треба. Бабуся десь чверть століття тому як померла, але цього вперто колективно не помічають, хоча вже тхне. Чергова ознака того, що нова американська політика — заради реальних необхідних зсувів.

4. Директором ФБР призначено й затверджено етнічного індійця Пателя, який вважається прибічником конспірологічних теорій — зокрема, щодо глибинної держави.

Вважаю, однак, що якщо конспірологічну концепцію поділяє керівник ФБР, то це вже не конспірологія, а практична політика, й віртуальне стає реальним.

Трамп, як і трампізм, — є реальністю нашого часу. Раджу розплющити очі. А трохи цю нову реальність підкоригувати можна теж через віртуальність, про що й було на початку.

Джерело: OBOZ.UA

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *